Aktualności
SPOTKANIE Z ADDEREM NA RYBIEŃCU 2015   Data: 11 czerwiec 2015
Pomysł na wspólne spędzenie czerwcowego weekendu zrodził się na ostatniej naszej zasiadce na zbiorniku Rybnik. Ten pamiętny kwietniowy wyjazd nie był dla nas łaskawy, dlatego rewanż z karpiami ( i nie tylko )w tym samym składzie mieliśmy rozegrać na urokliwym zbiorniku Rybieniec. Niestety z różnych przyczyn kilku z nas nie mogło tam być – czego bardzo żałujemy. Gospodarzem łowiska od kilku lat jest nasz wspólny znajomy Marek Hallas oficjalny sponsor Teaamu Rutecki Team Poland który na nasz przyjazd przygotował atrakcyjne przynęty dla karpi i oczywiście nie mniej atrakcyjne dla nas...


Pogoda nie rozpieszczała, cyrkulacja wsch. pełnia, temperatura 30 + i okres godowy karpi to nie najlepszy czas do połowu tych ryb. Jednak o dziwo karpiom to nie przeszkadzało, już kilka godzin po położeniu zestawów zaczęły się szalone odjazdy.
 Leszek z Michałem dali niezły koncert łowiąc tej nocy osiem karpi w przedziale 11 – 15kg. Reszta też nie mogła narzekać na nudę, nikt z nas nie przespał spokojnie tej nocy.


Na szczęście w ciągu dnia karpie dały nam trochę czasu na odpoczynek, był czas na wymianę informacji i przygotowanie się do kolejnej nocki.

Najwięcej karpi złowiliśmy na bałwanki z kulek przygotowanych przez Marka z pływakiem o bardzo mocnym aromacie Adder – Supreme brzoskwinia / mango.


 
W imieniu wszystkich zaproszonych gości chciałem serdecznie podziękować Markowi Hallasowi za mile spędzony czas na łowisku Rybieniec i żałuję że nie mogłem być z Wami.
Pozdrawiam T.MARUT RUTECKI TEAM POLAND 
Tekst, Foto- J.Zawada 
Statystyka:
Przeglądano: 1529
Ilość komentarzy: 0
Napisz recenzję Dalej
Informacje
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
Poczta Rutecki Team


Design by JAHman